Wiosna ...lato? Przedlecie....
Zamieszczony przez Mateusz Orzeszyna 11 lat temu · Jaxamount

Spójrz na swoje ciuchy, spójrz na zewnątrz, spójrz na swóje ciuchy jeszczer raz, spójrz na zewnątrz..jest ciepło! Zaraz będzie gorąco. Co robimy jak jest nam gorąco ? Rozbieramy się, ale że chodzenie nago po ulicy nie jest społecznie akceptowalną normą mamy coś równie dobrego. Bielizna termoaktywna z włókien CoolMax.

 Bielizna termoaktywna Coolmax firmy DuPont to idealna wentylacja ciała, przez co pozostaje ono suche. Owszem siateczkowy tank top również spełni to zadanie, jeśli jednak wolisz wyglądać mniej jak gwiazda filmów o jurnym hydrauliku, czytaj dalej. 

Każde włókno CoolMax w przekroju składa się z czterech lub sześciu okręgów, powstałe pomiędzy nimi przewężenia zapewniają lepszą „oddychalność” stworzonego z włókien materiału niż, np.: bawełna. Co to jest „oddychalność”? Dla czego chciałbym żeby moja bielizna była „oddychalna”? Czy jeśli mam taką bieliznę mogę przestać oddychać? Odpowiedź na trzecie pytanie to stanowcze, kategoryczne "nie".

 „Oddychalność” uzyskiwana jest przez specyficzny przekrój włókna oraz jej skład chemiczny. Mówiąc ściślej koszulki i bielizna z dzianiny Coolmax posiadają właściwości hydrofobowe. Hydro – jak w hydrauliku znaczy woda, fobia zaś lęk lub strach. Nie oznacza to, że bielizna z dzianiny Coolmax boi się wody, jest jej jednak nieprzychylna. Czyli mówiąc językiem lekko chemicznym, cząsteczki włókna odpychają od siebie wodę. 

 Właśnie dzięki tym właściwością, bielizna Coolmax tak dobrze sprawdza się przy wysokich temperaturom, zapewniając szybkie odparowanie potu oraz uczucie „chłodu”. Jak przystało na nowoczesne włókno termoaktywne, Coolmax jest odporny na bombardowanie promieniami UV, przez co nie rozkłada się ono częściowo na słońcu i nie wydziela przykrego zapachu.

 Specjalna modyfikacja na poziomie przędzalniczym, ogranicza efekt pilingu, co oznacza, że nawet po wielokrotnych przetarciach (np. nosząc torbę lub plecak) nasza koszulka nie zmechaci się.  Jakby tego było mało, Coolmax jest oczywiście tworzywem sztucznym, poliestrem czyli...plastikiem. Jest ono stworzone z recyklingowanych plastikowych butelek.

Przekonany o wyższości dzianiny Coolmax nad bawełną? Jeśli tak to zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w szczególności polecam koszulki Sport i bokserki Cool Jaxamount. Idealne na lato. Nawet(ale nie daję sobie głowy obciąć) grumpy cat ( :C) by się uśmiechnął

Wszystkie produkty firmy Jaxamount, zostały stworzone z europejskich dzianin, przez polskich pracowników są w pełni MADE IN EU. Jedyna chińszczyzna w naszym zakładzie to najprawdopodobniej meble. I telefony. I drukarki...ale nie nasze produkty.


<TL/DR>? No to może filmik? http://www.youtube.com/watch?v=SmcWzSjVegQ 

bielizna termoaktywna coolmax


Sklep


Naszą bieliznę termoaktywną oraz antyreumatyczną sprzedajemy na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.


* Wszystkie ceny zawierają podatek VAT (23%)

Newsletter


Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o nas, informacje o promocjach oraz o nowych produktach.


Kontakt


Jaxa s.c.
ul. Rapackiego 22
42-520 Dąbrowa Górnicza
Polska