Ceny

W sklepie oferowane są produkty fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych legalnie wprowadzone do obrotu na teren Rzeczpospolitej Polskiej. Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Zamówienia

Wszystkie złożone w sklepie zamówienia potwierdzamy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Jeżeli klient dostępny jest pod podanym telefonem kontaktowym tylko w wybranych godzinach prosimy o ich podanie. Możemy odmówić realizacji zamówienia, którego nie dało się potwierdzić w ciągu trzech dni od złożenia zamówienia. Zamówione w sklepie towary dostarczamy w okresie do 7 dni kalendarzowych, jednak najczęściej są one realizowane w czasie krótszym. Okres realizacji nie obejmuje czasu dostawy Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Nie realizujemy zamówień bez podania telefonicznego numeru kontaktowego.

Dostawa

Zamówiony towar dostarczany jest za pomocą firmy kurierskiej DHL lub Poczty Polskiej. Klient ma możliwość wyboru sposobu dostarczenia przesyłki. Za przesyłkę można zapłacić odbierając ją od kuriera, na poczcie lub wykonać przedpłatę przed wysyłką zamówionego towaru.

Koszt dostawy

 • Przy zamówieniach powyżej 400 zł przesyłka dostarczana jest bezpłatnie (DHL lub Poczta Polska) bez względu na sposób zapłaty.
 • Przy zamówieniach powyżej 200 zł i dokonanej przedpłacie przesyłka dostarczana jest bezpłatnie. Przy pobraniu opłata wynosi: 12 zł (Poczta Polska lub DHL).
 • Przy zamówieniach do 200 zł opłaty wynoszą odpowiednio:
  • 22 zł przy dokonanej przedpłacie - Poczta Polska 
  • 22 zł przy dokonanej przedpłacie - firma kurierska DHL
  • 28 zł pobranie - Poczta Polska
  • 28 zł pobranie - firma kurierska DHL


W przypadku przesyłek zagranicznych każdorazowo, w porozumieniu z klientem naliczamy kwotę za przesyłkę w odniesieniu do stawek obowiązujących dla poszczególnych państw.

Prosimy o sprawdzenie przy odbiorze przesyłki czy opakowanie nie zostało uszkodzone, czy nie naruszono taśm i zabezpieczeń. W wypadku wątpliwości prosimy o nie przyjmowanie przesyłki lub o otworzenie przesyłki w obecności osoby która ją dostarcza, spisania odpowiedniego protokołu oraz natychmiastowego skontaktowania się z naszym sklepem. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem dochodzenia ew. roszczeń związanych z uszkodzeniem przesyłki lub kradzieżą zawartości.

Zwroty

Zakupiony w naszym sklepie towar można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni roboczych. Termin ten liczy się od dnia wydania rzeczy. Zwrócony towar musi być fabrycznie nowy, nie nosić śladów użytkowania, posiadać oryginalne opakowanie, metki i kartę gwarancyjną (jeżeli została dołączona). Konieczne jest również zwrócenie rachunku na jego zakup. Prosimy o dołączenie oświadczenia o zwrocie towaru wraz z podaniem nr konta bankowego, na który zostaną przesłane pieniądze za zwrócony towar.

Starannie zapakowany towar prosimy odesłać na adres:

JAXA s.c.
ul. Rapackiego 22
42-520 Dąbrowa Górnicza

Polska

na koszt nadawcy. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Pieniądze za zwrócony towar zostaną przesłane na wskazany rachunek bankowy w terminie 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Nie podlega zwrotowi koszt dostawy i odesłania.

Sklep Jaxa.com.pl umożliwia wymianę towaru na inny rozmiar lub kolor po wcześniejszym uzgodnieniu.

Gwarancja

Wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie objęte są gwarancją producenta. W razie wykrycia wady, czysty i starannie zapakowany towar należy przesłać na adres:

JAXA s.c.
ul. Rapackiego 22
42-520 Dąbrowa Górnicza
Polska

Przed wysyłką reklamowanego towaru prosimy o kontakt e-mailem lub telefonicznie. Do reklamowanego towaru należy dodać dowód jego zakupu oraz kartę gwarancyjną (jeżeli była dołączona). Prosimy również o podanie nr telefonu kontaktowego w przypadku konieczności uzgodnienia sposobu rozpatrzenia reklamacji. Do ujawnionych w okresie gwarancji wad sprzedawca ustosunkuje się w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od dnia otrzymania przesyłki.

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe gromadzone są przez firmę Jaxa z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. Zalogowanie się do systemu oznacza zgodę na przetwarzanie danych dla celów marketingowych wyłącznie przez firmę Jaxa.

Pozostałe

Informacje znajdujące się na stronie internetowej sklepu jaxa.com.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym załączonym do przesyłki.


1. PRZECHOWYWANIE DANYCH

Przechowujemy jedynie te dane, które są potrzebne do złożenia ewentualnego zamówienia - imię i nazwisko, adres korespondencyjny, adres e-mail oraz numer telefonu. Usuwamy je z naszej bazy po zakończeniu transakcji. Do korespondencji elektronicznej i innych poufnych informacji nie mają dostępu niepowołane osoby trzecie. Dane osobowe gromadzone są przez firmę Jaxa sc z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przetwarzanie danych dla celów marketingowych wyłącznie przez firmę Jaxa sc.

2. ZABEZPIECZENIE DANYCH

Zabezpieczamy państwa dane przed osobami niepowołanymi na kilka sposobów. Jedynie ściśle wyznaczeni pracownicy mają wgląd do danych niezbędnych podczas realizacji zamówienia lub do kontaktu z klientem. Dane te są również zabezpieczane fizycznie przed zniszczeniem lub kradzieżą. System komputerowy ogranicza do minimum kradzież danych przez sieć komputerową i jest skonfigurowany oraz zabezpieczony przed cyberatakiem zgodnie z najwyższymi standardami informatycznymi.

3. REZYGNACJA

W każdym momencie użytkownik ma możliwość edytowania swoich danych. Może również zrezygnować z otrzymywania informacji o newsach, promocjach informując obsługę sklepu o fakcie rezygnacji drogą elektroniczną - wiadomość proszę zatytułować "informacja o rezygnacji". O wszelkich zmianach dotyczących zabezpieczeń przechowywania danych użytkowników i polityki prywatności sklepu Jaxa.com.pl będziemy natychmiast informować na naszej stronie internetowej.Sklep


Naszą bieliznę termoaktywną oraz antyreumatyczną sprzedajemy na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.


* Wszystkie ceny zawierają podatek VAT (23%)

Newsletter


Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o nas, informacje o promocjach oraz o nowych produktach.


Kontakt


Jaxa s.c.
ul. Rapackiego 22
42-520 Dąbrowa Górnicza
Polska